Ahoj, vítam Ťa v RÝCHLOKURZE – TOTO JE PROVIZÓRNA LEKCIA!

Chceš mať prístup s vlastným menom a heslom? Chceš mať celý Rýchlokurz odhaľovaný pekne postupne a to všetko v príjemnom užívateľskom prostredí? Samozrejme, že zdarma! Ak sa Ti môj systém páči a hodláš ísť aj ďalej, prepni sa teraz do KOMFORTNEJ ZÓNY-KLIK (bezplatne:-) a pokračuj v kurze. Ak Ťa sem pritiahla iba zvedavosť, nevadí, uži si to a ak Ťa niečo zaujíma, alebo máš dobrý nápad, určite sa mi ozvi, ďakujem!

Chcem Ťa ubezpečiť, že všetko som pripravil tak, že o 8 dní budeš mať za sebou 3 lekcie (druhá Ti dôjde o 3 dni a ďalšia zase  o 3 dni). Všetko je postupne nastavené tak, aby som Ti odovzdal to, čo som v úvodnom videu sľúbil – o 10 dní môžeš vedieť hrať pieseň od Black Sabbath – SHE´S GONE – KLIK Čo budeš potrebovať:

  • NALADENÚ GITARU – ak nemáš ladičku, stiahni si ju z nášho webu LADIČKA – KLIK (jednoduchá ladička, ktorá Ti zahrá každú strunu a Ty podľa nej gitaru môžeš naladiť). DOPORUČENIE: ak náhodou máš mobil, ktorý vie využívať aplikácie (napr. iPhone, alebo telefón s operačným systémom Android a pod…), stiahni si ladičku – aplikáciu do mobilu. Ja v telefóne HTC mám stiahnutú ladičku gStrings – je zdarma a veľmi som s ňou spokojný.
  • ROZHODNUTIE. Rozhodni sa, že najbližších 14 dní si vyčleníš denne 25 minút, ktoré budeš venovať iba nácviku mojich lekcií.

Všetko, čo Ti bude dnes nejasné, nájdeš v mojom E-booku – stiahni ho a používaj:
E-book – ŤAHÁK (nielen) ZAČÍNAJÚCEHO GITARISTU – KLIK
A ak by náhodou zostalo ešte niečo, urýchlene ma kontaktuj TU – klik Ďakujem

 

VIDEO 1: VITAJ V RÝCHLOKURZE! Trvanie videa: 01:37 

red_arrow

Vitaj v Rychlokurze - front BIG

VIDEO 2: 5 SPÔSOBOV AKO SA DOPRACOVAŤ
K NALADENEJ GITARE
Trvanie videa: 17:09

red_arrow

Ladenie-gitary

 

VIDEO 3: O STRUNÁCH Trvanie videa: 01:27 

red_arrow

O strunach - front PLAY

 

 VIDEO 4: ČASTI GITARY Trvanie videa: 2:07

red_arrow

Casti gitary